ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Studia podyplomowe "Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych"

Kiedy: 7 październik 2017 - 30 wrzesień 2018
Miejsce: Wrocław
Organizator: Politechnika Wrocławska
XXI Konferencja GAZTERM: "Stan i perspektywy współpracy gazowej USA - Trójmorze"

Kiedy: 7 - 9 maj 2018
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel AmberBaltic
Organizator: Studio 4USERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szwedzka firma MMT wygrała kontrakt na prowadzenie prac badawczych i kontrolnych gazociągu Nord Stream
19.05.2017r. 09:45

Jak poinformował BiznesAlert.pl, szwedzka firma MMT wygrała 3-letni kontrakt na prowadzenie prac badawczych i kontrolnych gazociągu Nord Stream. Zewnętrzne prace kontrolne wykonane zostaną przez joint venture pomiędzy firmą MMT a Reach Subsea.
Zakres prac obejmuje prace kontrolne trwające ok. 150 dni w 2017 roku. Dotyczą one kontroli wizualnej rurociągów przy pomocy zdalnie sterowanych pojazdów na całej długości trasy na Bałtyku: od rosyjskiego miasta Wyborg do niemieckiego Greifswaldu.
Celem tych badań jest uzyskanie danych na temat stanu obu nitek rurociągu i instalacji towarzyszących. Informacje te mają zostać wykorzystywane w bieżącej oceny integralności rurociągu i będą uzupełniane o dane wygenerowane we wcześniejszych pracach inspekcyjnych - czytamy w BiznesAlert.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE