ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Studia podyplomowe "Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych"

Kiedy: 7 październik 2017 - 30 wrzesień 2018
Miejsce: Wrocław
Organizator: Politechnika WrocławskaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Na Krymie wysadzono dwa gazociągi i linię energetyczną
02.11.2017r. 14:42

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, wg rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa eksplozje dwóch gazociągów i linii energetycznej na Krymie, do których doszło w nocy 31 października na 1 listopada, były skutkiem dywersji. Do rzekomego ataku doszło w pobliżu miasta Ałuszta nieopodal Jałty.
Jak podaje dziennik "Kommiersant", w sprawie domniemanych zamachów prowadzone są trzy osobne postępowania. Według FSB wciąż trwa ustalanie tożsamości osób podejrzanych o dokonanie ataków.

W skutek eksplozji gazociągów bez gazu jest ok. 3 tys. mieszkańców Krymu. W związku z uszkodzeniem linii energetycznych, energię dostarczano za pomocą innych linii.
W środę wzmocniono ochronę systemów transportowych gazu i energii elektrycznej oraz dworców i lotnisk. Według "Kommiersanta" rozpoczęły się już prace naprawcze na uszkodzonych gazociągach - czytamy w BiznesAlert.pl.
Kommiersant , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE