ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Studia podyplomowe "Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych"

Kiedy: 7 październik 2017 - 30 wrzesień 2018
Miejsce: Wrocław
Organizator: Politechnika WrocławskaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Naimski pozostanie pełnomocnikiem rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej
18.01.2018r. 16:32

Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński poinformował dziennikarzy, że Piotr Naimski zostanie wiceministrem i sekretarzem stanu w jego resorcie. W rzeczywistości nie będzie zmian - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Są szanse by pojawił się nowy minister w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Naimski będzie działał w MIR w randze sekretarza stanu - powiedział cytowany przez ISB News minister Kwieciński dziennikarzom.

Jednak biuro ministra Naimskiego poinformowało BiznesAlert.pl, że pozostanie on sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz pełnomocnikiem rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej.
Biuro Pełnomocnika Rządu będzie obsługiwane przez Ministra Inwestycji i Rozwoju, za co dawniej odpowiadała administracja ministra rozwoju.
BiznesAlert

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Fer 18.01.2018r. 17:13
Ilu tych min. i decydentów odpowiedzialnych za elektroenergetykę. A strategii jasnej jak nie było tak nie ma. I mimo,... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE