ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Studia podyplomowe "Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych"

Kiedy: 7 październik 2017 - 30 wrzesień 2018
Miejsce: Wrocław
Organizator: Politechnika WrocławskaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Awaria w terminalu eksportowym Sabine Pass
13.02.2018r. 07:26

W terminalu eksportowym Sabine Pass należącym do firmy Cheniere Energy doszło do wycieku. Nie zagroził on przyrodzie ani dostawom z obiektu - czytamy w BiznesAlert.pl.
Cheniere Energy informuje, że konieczność wyłączenia z użytku dwóch zbiorników nie wpłynie negatywnie na dostawy do klientów na całym świecie. 22 stycznia odkryto pęknięcie na jednym ze zbiorników, przez które paliwo wydostało się do zewnętrznej powłoki obiektu. Podobne pęknięcie zdiagnozowano w drugim zbiorniku. LNG nie wyciekło na zewnątrz. Gdyby do tego doszło, mogłoby zamrozić pobliską infrastrukturę i florę.
Trwają prace naprawcze, a Cheniere prowadzi śledztwo w celu ustalenia przyczyn usterki. Tego typu incydenty zdarzały się w przeszłości funkcjonowania zbiornika nr 103 w Sabine Pass - BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: prostak 13.02.2018r. 09:19
całe szczęście, że z naszych zbiorników się nie eksportuje...
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE