ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Studia podyplomowe "Współczesne zagadnienia projektowania, budowy i eksploatacji systemów gazociągowych"

Kiedy: 7 październik 2017 - 30 wrzesień 2018
Miejsce: Wrocław
Organizator: Politechnika WrocławskaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Jan Chadam jednym z członków RN przyszłego ukraińskiego OSP gazu
28.02.2018r. 21:31

"Gazeta Wyborcza" podaje, że do rady nadzorczej przyszłego operatora ukraińskich gazociągów przesyłowych, jako jeden z czterech niezależnych członków, został wybrany były prezes Gaz-Systemu Jan Chadam - czytamy w BiznesAlert.pl.
Ukraińskie ministerstwo energetyki i przemysłu węglowego poinformowało, że Jan Chadam oprócz trzech pozostałych niezależnych kandydatów został wybrany do rady nadzorczej Magistralych Gazowodów Ukrainy.

Były prezes Gaz-Systemu prowadził projekt budowy terminalu LNG w Świnoujściu i rozbudowę infrastruktury potrzebnej do rozprowadzenia gazu z gazoportu do kraju. Brał także udział w pracach przygotowawczych do budowy interkonektorów gazowych na Litwę, Słowację i Czechy. Za jego prezesury uruchomiono połączenie rezerwowe z Niemiec na Gazociągu Jamalskim.
MGU ma być niezależnym operatorem gazociągów przesyłowych na Ukrainie po tym jak zostanie zakończona reforma zgodna z trzecim pakietem energetycznym Unii Europejskiej - przypomina BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

KOMENTARZE ( 6 )


Autor: Xyz 28.02.2018r. 23:24
Połączenie REWERSOWE
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Gdzie jest ABW 01.03.2018r. 01:55
Wyjeżdża z Polskie kolejny specjalista o unikanej wiedzy o systemie gazowych, ludziach tym się zajmujących,... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 01-03-2018r. 11:49 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Przyjaciel 01.03.2018r. 07:31
A co ma piernik do wiatraka..?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Zuza 01.03.2018r. 11:37
Pan Paweł Stańczak będzie miał łatwiej. Powodzenia Panie Janie.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: qbeck 01.03.2018r. 20:09
I bardzo dobrze - szkody jedynie, że po wiedzę takich ludzi nie sięga się w Polsce, tylko eksperymentuje. Ja... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE