ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Skobel: polityka energetyczna kraju przyjęta przez kierownictwo resortu energii - wiceminister
02.10.2018r. 16:31

Polityka energetyczna kraju została przyjęta przez kierownictwo resortu energii - poinformował we wtorek wiceminister energii Tadeusz Skobel.
"Polityka energetyczna Polski została opracowana i przyjęta przez kierownictwo resortu. Również miks energetyczny został opracowany i przyjęty. W tej formule zostaną przedstawione Radzie Ministrów. Po akceptacji tego dokumentu będzie można go szerzej opublikować" - powiedział wiceminister Skobel podczas wtorkowego posiedzenia sejmowej komisji ds. energii i Skarbu Państwa.
Niedawno wiceminister energii Tomasz Dąbrowski informował, że polityka energetyczna Polski i krajowy plan na rzecz energii i klimatu zostaną przedstawione w tym półroczu.

KOMENTARZE ( 2 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: algaz 02.10.2018r. 22:03
Czyli publikacja (po RM) powoduje,że nie wystąpi faza "wysłuchań publicznych"?.
Odpowiedzi: 1 | Najnowsza odpowedź: 03-10-2018r. 08:07 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE