ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG zbuduje żłobek i przedszkole dla dzieci swoich pracowników
19.10.2018r. 15:33

PGNiG zbuduje żłobek i przedszkole dla dzieci swoich pracowników. Kompleks będzie zlokalizowany w Warszawie, przy ulicy Kasprzaka - na terenie należącym do firmy. Dzieci będą mogły rozpocząć naukę od września 2019 roku - podano w informacji zamieszczonej na stronie internetowej spółki.
Projekt przedszkola i żłobka zakłada budowę nowoczesnego kompleksu przyjaznego dzieciom. Znajdą się w nim m.in. specjalne sale doświadczeń, sala do zajęć ruchowych, aula i przestrzeń gastronomiczna. Na zewnątrz powstanie plac zabaw. W żłobku będzie ok. 32 miejsc dla dzieci w wieku 1 - 2,5 lat, a w przedszkolu - ok. 100 dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat - poinformował PGNiG w piątek.

"W naszej firmie jest wielu młodych pracowników, niektórzy niedawno założyli rodziny. Chcemy pomóc im pogodzić życie prywatne i zawodowe. Przeprowadziliśmy ankietę wśród pracowników i okazało się, że jednym z wyzwań, z którymi się borykają, jest pozyskanie miejsca w żłobkach i przedszkolach - stąd pomysł realizacji tego przedsięwzięcia" - powiedział cytowany w informacji prezes spółki Piotr Woźniak.

Woźniak poinformowal, że przy opracowniu koncepcji założono, że nie tylko budynki będą nowoczesne, ale także samo podejście do edukacji ma być innowacyjne.
"Dlatego w naszym żłobku i przedszkolu nauka będzie prowadzona według metody projektów badawczych, tak aby przedszkolaki angażowały się w 100 procentach w to, co robią i czego się uczą" - powiedział.

GK PGNiG jest jednym z największych pracodawców w Polsce - zatrudnia ponad 24 tys. osób.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Rodzic 22.10.2018r. 09:39
Brawo!
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: rodzic z krakowa 23.10.2018r. 07:19
a u nas też wybudujecie?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE