ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Odwołanie członka zarządu PGNiG
16.01.2019r. 12:12

Rada Nadzorcza PGNiG na posiedzeniu w dniu 16 stycznia 2019 roku podjęła uchwałę w sprawie odwołania jednego z wiceprezesów spółki.
RN PGNiG odwołała z funkcji wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych Radosława Bartosika. Odwołany wiceprezes sprawował funkcję w zarządzie PGNIG od 31 grudnia 2016 r. Wcześniej, od 1997 roku z czteroletnią przerwą, był związany z Grupą Kapitałową PGNiG.
Jak wynika z informacji na stronie internetowej PGNiG, wiceprezes zarządu ds. operacyjnych sprawuje w spółce nadzór i koordynuje jej funkcjonowanie w zakresie programu społecznej odpowiedzialności biznesu, strategii zakupów w ramach spółki i Grupy Kapitałowej PGNiG, administrowania majątkiem spółki z wyłączeniem majątku sieciowego, majątku górniczego i podziemnych magazynów gazu. Zajmuje się też kwestiami związanymi z zagospodarowania majątku nieprodukcyjnego, w tym nieruchomości spółki, kreowaniem i realizacją polityki sponsoringowej i wizerunku marki w Polsce i za granicą, a także współpracą z operatorami systemów przesyłowych i dystrybucyjnych.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE