ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PwC Advisory wesprze Ukrainę przy procesie rozdziału właścicielskiego w tamtejszym sektorze gazowym
07.03.2019r. 09:05

PwC Advisory (dawniej PwC Polska) będzie doradzać przy tzw. undbundlingu, czyli podziale ukraińskiego Naftogazu na spółki odpowiedzialne za dostawy, transport i dystrybucję gazu ziemnego. Będzie to kolejny etap reformy zgodnej z regulacjami Unii Europejskiej, które Ukraina wdraża jako członek Wspólnoty Energetycznej.
PwC Advisory przedstawiło najlepszą ofertę w systemie Pro Zorro. Była warta 48,941 mln hrywien. Kryterium wyboru oprócz ceny była także liczba członków zespołu. Usługa będzie realizowana do 30 września 2020 roku.
PwC Polska podpisało w czerwcu 2018 roku umowę o wsparciu wydzielenia spółki transportowej z Naftogazu. Pomogła zinwentaryzować aktywa przeznaczone de separacji oraz zoptymalizować działalność oddziałów regionalnych Ukrtransgazu należącego do głównej spółki gazowej na Ukrainie. Stworzono już także spółkę Magistralne Gazoprowody Ukrainy, na czele której stanął Polak, Paweł Stańczak. Uczynienie z niej niezależnego operatora ma nastąpić do 1 stycznia 2020 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.
Neftegaz.ru , BiznesAlert

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: kresak 07.03.2019r. 12:33
.....cy Stańczuka nie obowiązuje zakaz pracy u konkurencji ? ??????????
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE