ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG wygrał przetarg na koncesję poszukiwawczą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
14.03.2019r. 13:26

PGNiG wygrał przetarg na koncesję poszukiwawczą w emiracie Ras Al Khaimah. Zjednoczone Emiraty Arabskie mają "ułatwiać wszelkie procedury administracyjne" - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Drzwi do tej koncesji otworzyła nam nasza spółka z grupy, Geofizyka Toruń. Wcześniej zasłużyła się w innych emiratach udanym prowadzeniem prac sejsmicznych. Korzystamy z zasobów grupy, by realizować cele strategiczne. Geofizyka jest stuprocentowo zależna, ale niekoniecznie podległa. Charakteryzuje się ona dużą samodzielnością - przyznał prezes PGNiG. - Przebiliśmy wszystkie oferty bez dogrywki przewidzianej w procedurze przetargowej.
Jego zdaniem władze ZEA obiecały "ułatwiać wszelkie procedury administracyjne". Za rok mają zostać przedstawione wyniki badań geofizycznych za rok, a potem ruszą odwierty. Zgodnie z koncesją PGNiG może się jednak wycofać w razie niekorzystnych wyników. Pozyskany gaz ma trafić na rynek lokalny - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE