ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Mucha: świadomość ekologiczna ma wpływ na zużycie gazu
14.03.2019r. 22:13

Olbrzymi wpływ na zużycie gazu ma coraz większa świadomość ekologiczna - powiedział Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny, podczas rozpoczynającego się dzisiaj w Warszawie 39. Zjazdu Gazowników.
- Wraz z rozwojem gospodarki, zwłaszcza wśród klientów biznesowych, zapotrzebowanie na gaz wzrasta z kwartału na kwartał, i z roku na rok - powiedział Henryk Mucha. Zwrócił jednocześnie uwagę, że w Polsce jest wiele osób, których nie jest stać na gaz. Rozwiązaniem tego problemu może być taryfa socjalna, albo rządowy program "Czyste powietrze" - powiedział prezes PGNiG OD.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Dachowiec 15.03.2019r. 15:49
U mnie zwiększa się świadomość ekologiczna i dlatego zmniejszam zużycie gazu... To tylko rezerwa na czas mrozów.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE