ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:



PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku Energii



SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron: Zakończenie w '19 budowy bloku w Stalowej Woli może być wyzwaniem
04.04.2019r. 12:27

Projekt budowy bloku gazowo-parowego w Stalowej Woli wchodzi w fazę realizacji, ale jego zakończenie w tym roku może być wyzwaniem - poinformowali przedstawiciele Tauronu.
"Weszliśmy w fazę realizacyjną z fazy przygotowawczej" - powiedział na konferencji Dariusz Niemiec, dyrektor zarządzający Tauronu ds. handlu.

"2019 rok będzie bardzo dużym wyzwaniem dla realizacji, ale dyskutujemy i póki co końcówka tego roku jest jeszcze aktualna" - dodał, pytany o termin oddania inwestycji.
Tauron nadal analizuje, czy odwiesić projekt w Łagiszy.

"Analizujemy, czy ma sens odwieszenie tego projektu. Opłacalność bloku gazowego przy rosnących cenach CO2 się poprawia, ale analizujemy czy już ten poziom mógłby być odpowiedni do podjęcia decyzji o kontynuowaniu. Na dziś projekt jest w fazie zawieszenia" - powiedział wiceprezes Tauronu Marek Wadowski.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Patriota 05.04.2019r. 07:27
Tauron wczoraj na telekonferencji dla inwestorów poinformował, że wskaźnik zadłużenie netto/EBITDA dla obligacji... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie




cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE