ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wiceprezes Gazpromu zostanie nowym wiceministrem finansów
15.04.2019r. 13:06

Według informacji przekazanej przez wicepremiera i rosyjskiego ministra finansów Antona Siluanowa, wiceprezes Gazpromu Andriej Krugłow zostanie nowym wiceministrem w jego resorcie - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Będzie się on zajmował kwestiami współpracy w obszarze inwestycji, w ramach umów międzyrządowych. Chodzi o międzyrządową komisję, utworzoną wraz z partnerami z Chin oraz współpracę z Euroazjatycką Unią Gospodarczą - powiedział Siluanow.
Tym samym Krugłow stanie się jego 11 wiceministrem. W latach 1995-2011 wiceprezes Gazpromu pracował w administracji samorządowej Sankt Petersburga. Najpierw zajmował stanowisko głównego specjalisty departamentu ds. międzynarodowych, instytucji finansowych, inwestycji, kredytów oraz zagranicznych relacji gospodarczych. Następnie został naczelnikiem wydziału współpracy finansowo-kredytowej w departamencie współpracy technicznej z zagranicą oraz organizacjami międzynarodowymi. Później był szefem departamentu handlu zagranicznego i zarządzania inwestycjami przy komisji ds. relacji zagranicznych biura mera Sankt Petersburga i komisji ds. relacji zewnętrznych administracji miasta - czytamy w BiznesAlert.pl.
TASS , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE