ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 4 - 7 maj 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezydenci USA i Rumunii wyrazili sprzeciw wobec realizacji Nord Stream 2
21.08.2019r. 12:46

Prezydenci Stanów Zjednoczonych i Rumunii wspólnie wyrazili sprzeciw wobec realizacji projektu gazociągu Nord Stream 2. W trakcie spotkania w Białym Domu, Donald Trump i Klaus Iohannis rozmawiali o zacieśnieniu współpracy energetycznej pomiędzy obydwoma państwami - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Stany Zjednoczone oraz Rumunia uznają, że bezpieczeństwo energetyczne jest kwestią bezpieczeństwa narodowego. Podkreślamy nasz sprzeciw wobec gazociągu Nord Stream 2, a także innych projektów uzależniających naszych sojuszników oraz partnerów od rosyjskich surowców energetycznych - czytamy w komunikacie Białego Domu.
Prezydenci zwrócili również uwagę na to, że ,,rumuńskie zasoby gazu mogą poprawić dobrobyt obu państw oraz wzmocnić bezpieczeństwo energetyczne Europy". - Stany Zjednoczone oraz Rumunia przeanalizują jak poprawić klimat inwestycyjny w rumuńskim sektorze energetycznym, tak było to korzystne dla obu państw - poinformował cytowany przez BiznesAlert.pl Biały Dom.
Interfax , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE