ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 4 - 7 maj 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4YuSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Departament Energii USA wysłał na Ukrainę delegację ekspercką która ma pomóc opracować plan reagowania na niedobory dostaw
11.09.2019r. 08:55

Departament Energii USA wysłał na Ukrainę delegację ekspercką, która ma pomóc w przygotowaniach do sezonu grzewczego 2019-20, w którym spodziewane są problemy z dostawami gazu z Rosji przez terytorium ukraińskie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Ambasada USA na Ukrainie poinformowała na Facebooku, że Departament Energii USA wysyła delegację na prośbę prezydenta Wołodymyra Zełeńskiego w celu jak najlepszego wyposażenia rządu ukraińskiego na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa dostaw ze strony Rosji. Zespół ma opracować plan reagowania na wszelkie niedobory dostaw.
Z końcem 2019 roku kończy się kontrakt przesyłowy Gazprom-Naftogaz. Trwają negocjacje na temat nowej umowy z udziałem Komisji Europejskiej, Ukrainy i Rosji. W ich trakcie możliwe są problemy z dostawami powodowane przez stronę rosyjską - przypomina BiznesAlert.pl.
Interfax , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE