ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 4 - 7 maj 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gazprom zwiększa kwotę pożyczek zaplanowaną na przyszły rok
12.09.2019r. 08:10

Gazprom zwiększa kwotę pożyczek zaplanowaną na 2019 rok o 2,4 razy do 725 mld rubli, czyli 11 mld dolarów - podaje Interfax cytujący anonimowe źródło, o czyi pisze BiznesAlert.pl.
Gazprom mogą czekać w tym roku dodatkowe wydatki związane z opóźnieniem projektu gazociągu Nord Stream 2, który wciąż czeka na decyzję Danii odnośnie do możliwości poprowadzenia magistrali przez jej wody. Ewentualne ominięcie terytorium duńskiego będzie związane ze wzrostem kosztów projektu szacowanego pierwotnie na 11 mld dolarów.
Interfax , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE