ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 4 - 7 maj 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ukraina planuje powołanie pełnomocnika rządu do spraw infrastruktury strategicznej
09.10.2019r. 10:56

Ambasada Ukrainy w Polsce zapowiada, że rząd w Kijowie może powołać pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Jest propozycja powołania pełnomocnika rządu do spraw infrastruktury strategicznej, aby ten temat był w rękach jednego przedstawiciela rządu od początku do końca. Czasami z jednej albo z drugiej strony nie wystarczy wsparcia politycznego. Gdybyśmy połączyli je z obu stron, a jesteśmy po wyborach na Ukrainie i przed wyborami w Polsce, to nic by się nie zmieniło - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Igor Baranecki, radca Ambasady Ukrainy w Polsce podczas konferencji Nafta Gaz Chemia 2019.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE