ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 4 - 7 maj 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemcy przeciwne nakładaniu sankcji na firmy budujące gazociągi
09.10.2019r. 11:40

Niemcy opowiadają się za sankcjami wobec Rosji w związku z aneksją Krymu i wojną w Donbasie. Sprzeciwiają się jednak nakładaniu ograniczeń na firmy zaangażowane w budowę gazociągów - czytamy w BiznesAlert.pl.
Berlin stoi ramie w ramię z Ukrainą jeżeli chodzi o sankcje wobec Rosji za aneksję Krymu i Donbas. Uważamy jednak, że nie należy nakładać sankcji na firmy budujące gazociągi - stwierdziła Anka Feldhusen, ambasador Niemiec na Ukrainie, podczas V Ukrainian Gas Forum odbywającego się w Kijowie. Nie wymieniła konkretnie, o które gazociągi chodzi, ale bardzo możliwe, że miała na myśli budowę gazociągu Nord Stream 2 - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE