ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 4 - 7 maj 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

INGL rozważa budowę gazociągu do Europy w ramach porozumienia podpisanego z IGI Poseidon
08.11.2019r. 13:25

Gazociąg EastMed mógłby przesyłać około 10 miliardów metrów sześciennych gazu rocznie ze wschodniej części Morza Śródziemnego do Cypru, Grecji, Włoch i na inne rynki europejskie. INGL i IGI Poseidon utworzą wspólny zespół w celu zbadania kwestii technicznych, regulacyjnych i innych kwestii związanych z budową rurociągu - czytamy w BiznesAlert.pl.
IGI Poseidon jest spółką joint venture między grecką firmą zajmującą się gazem ziemnym DEPA i włoską firmą energetyczną Edison. Od kilku lat promuje ten projekt przy wsparciu Izraela i wielu krajów europejskich. Ogromne odkrycia gazu na morzu w ciągu ostatniej dekady przekształciły Izrael w eksportera energii z umowami eksportowymi podpisanymi już z klientami w Jordanii i Egipcie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE