ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Spółka Allseas rozpoczęła budowę duńskiego odcinka Nord Stream 2
05.12.2019r. 09:11

Spółka Allseas rozpoczęła budowę duńskiego odcinka gazociągu Nord Stream 2. Tempo budowy będzie miało kluczowe znaczenie dla skali ewentualnego opóźnienia - czytamy w BiznesAlert.pl.
Statek Pioneering Spirit układa rury na wodach duńskich dzięki zgodzie Duńskiej Agencji Energii z 30 października. Gazprom przekonywał w przeszłości, że budowa może skończyć się na czas pomimo opóźnienia możliwego przez długie oczekiwanie na zgodę Duńczyków. Budowa odcinka duńskiego ma zająć sześć do ośmiu tygodni w przypadku każdej z dwóch nitek gazociągu.
Jeżeli budowa będzie polegać na układaniu nitek jedna po drugiej, gazociąg może zostać ukończony za 12-16 tygodni. W razie budowy obu nitek w tym samym czasie, finisz może nastąpić szybciej. Spółka Nord Stream 2 AG odpowiedzialna za projekt odmawia komentarza w tej sprawie, jednak w przeszłości Rosjanie przyznali już, że rozpoczęcie dostaw przez Nord Stream 2 nastąpi w połowie 2020 roku, pół roku później od planów przedstawionych pierwotnie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Platts , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE