ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG: rada nadzorcza spółki ogłosiła przerwę w posiedzeniu do 8 stycznia 2020 r.
31.12.2019r. 10:47

Rada nadzorcza PGNiG ogłosiła przerwę w posiedzeniu do 8 stycznia 2020 roku - poinformowała spółka we wtorek na stronie internetowej.
Na początku grudnia rada nadzorcza PGNiG ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i wiceprezesów firmy. Trzyletnia kadencja obecnego zarządu PGNiG kończy się 31 grudnia 2019 r. Poprzedni konkurs zakończono bez rozstrzygnięcia.

6 grudnia rada nadzorcza PGNiG ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i czterech wiceprezesów zarządu ds.: handlowych, finansowych, operacyjnych i rozwoju. Termin przyjmowania zgłoszeń minął 20 grudnia 2019 r.

Jak informowano rozmowy kwalifikacyjne kandydatów z Radą Nadzorczą zaplanowano na 30 i 31 grudnia.
27 listopada rada nadzorcza PGNiG poinformowała o zakończeniu bez rozstrzygnięcia postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska prezesa i czterech wiceprezesów zarządu spółki, ogłoszonego 14 listopada.

PGNiG jest spółką giełdową, notowaną na GPW od września 2005 r. Zajmuje się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, importem gazu, a także - poprzez spółki zależne - magazynowaniem, sprzedażą, dystrybucją paliw gazowych i płynnych oraz produkcją ciepła i energii elektrycznej. W Polsce PGNiG jest największym importerem i dostawcą gazu ziemnego.

71,88 proc. akcji należy do Skarbu Państwa, pozostałe 28,12 proc. do innych akcjonariuszy.

KOMENTARZE ( 6 )

Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: PS 31.12.2019r. 11:51
Za szybko ogłoszono konkurs. Nie ma uzgodnienia politycznego to nie ma decyzji. Kiedyś byłem członkiem RN spółki o... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 2 | Najnowsza odpowedź: 07-01-2020r. 22:01 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Rozwiń (Pełna treść komentarza)
Autor: Miś 02.01.2020r. 04:02
PS to było dawno a obecnie nie nie jesteś już członkiem RN i taka opcja nie jest możliwa. Dobrze że takich jak ty nie... pełna treść komentarza
Odpowiedzi: 2 | Najnowsza odpowedź: 02-01-2020r. 10:38 ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE