ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Serinus rozpoczął prace przy kolejnym odwiercie w Rumunii
10.01.2020r. 11:00

O rozpoczęciu prac wiertniczych na odwiercie Moftinu-1004 w Rumunii poinformował w komunikacie Serinus Energy.
Jak wynika z komunikatu prace wiertnicze przy odwiercie Moftinu-1004 w Rumunii rozpoczęły się w piątek 10 stycznia 2019 r. Odwiert znajduje się około 900 metrów na wschód od zakładu przetwarzania gazu Moftinu. Planowana głębokość odwiertu wynosi tysiąc metrów.

Serinus zakłada, że odwiert przeniknie przez cztery gazonośne formacje piaskowców, z których dwie stanowią obecnie strefy produkcyjne odwiertów Moftinu-1003 i Moftinu-1007.
Jak zapowiada spółka, jeśli prace wiertnicze zakończą się sukcesem, odwiert zostanie uzbrojony, przetestowany i zostanie rozpoczęta produkcja gazu, który będzie przekazywany gazociągiem do zakładu Moftinu.

Zakład przetwórstwa gazu Moftinu Serinus Energy uruchomi w 2019 roku, trafia do niego gaz z trzech odwiertów (1000, 1003, 1007) na polu Moftinu.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE