ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Gazprom jest gotów do rozpoczęcia produkcji środków antyseptycznych
23.03.2020r. 08:17

Gazprom jest gotów włączyć się w walkę z koronawirusem poprzez produkcję środków antyseptycznych na bazie izoporopopanolu i etanolu - poinformowała cytowana przez BiznesAlert.pl spółka za pośrednictwem agencji Interfax.
Byłby to wkład Gazpromu w walkę z pandemią koronawirusa, który pojawił się również w Rosji. Zgodnie z informacjami rosyjskiego ministerstwa zdrowia z 20 marca w Rosji pojawiło się 253 przypadków zarażeń wirusem.

- Gazprom jest nie tylko jedną z największych rosyjskich firm, ale także korporacją społecznie odpowiedzialną, dbającą o zdrowie ludzi. Dlatego widzimy perspektywę rozwoju takiego zastosowania gazu ziemnego do produkcji środków antyseptycznych - informuje spółka.
- Podczas przetwarzania i produkcji gazu można wytwarzać różne pochodne substancje, które staną się podstawą tanich i skutecznych środków antyseptycznych. Możliwe jest zorganizowanie takiej produkcji w zakładach Grupy Gazprom w krótkim czasie na niezbędną skalę - konkluduje cytowany przez BiznesAlert.pl Gazprom.
Interfax , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE