ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Do Polski dotarła 88. dostawa LNG
23.03.2020r. 15:37

Prezes PGNiG Jerzy Kwieciński poinformował na Twitterze, że do Polski dotarła 88. dostawa skroplonego gazu ziemnego - czytamy w BiznesAlert.pl.
Ładunek ten dostarczył metanowiec Al Ruwais, który już wcześniej gościł w polskim terminalu LNG. Gaz, który przywiózł, pochodzi z Kataru. Ładunek ten wyniósł 90 tys. ton LNG, czyli 120 mln metrów sześciennych po regazyfikacji.
Zarówno prezes PGNiG, jak i spółka Polskie LNG obsługująca Terminal LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu podkreślili, że załoga przestrzega szczególnych zasad mających na celu ochronę zdrowia w związku z epidemią koronawirusa - czytamy w BiznesAlert.pl.
Twitter , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE