ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
Łączenie sektorów - polski sposób na neutralność klimatyczną

Kiedy: 18 czerwiec 2020
Miejsce: Webinarium
Organizator: Forum Energii
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Koronawirus nie powinien opóźnić budowy gazociągu Eugal
08.04.2020r. 10:20

Georg Wüstner, rzecznik firmy Gascade, która odpowiada za budowę gazociągu EUGAL będącego odnogą Nord Streram 2, zapewnia w rozmowie z niemieckim portalem Nordkurier, że prace budowlane trwają pomimo pandemii koronawirusa i nie są spodziewane żadne opóźnienia - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Stale monitorujemy sytuację, ale obecnie nie ma ona wpływu na budowę gazociągu EUGAL. Prace mogą odbywać się w obecnych warunkach, dzięki czemu dotrzymujemy terminów. Nasi pracownicy i wszystkie zaangażowane firmy budowlane zobowiązane są do przestrzegania szczególnych środków higieny, takich jak mycie rąk czy przestrzeganie dystansu społecznego - powiedział rzecznik firmy Gascade.
- Pracownicy spoza Niemiec przybyli na plac budowy na początku tego roku i zapewne zostaną tu do końca pracy. Firmy budowlane oczywiście podlegają ograniczeniom, ale dotychczas nie spowodowało to żadnych problemów i nie miało to wpływu na prace budowlane - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Georg Wüstner.
Nordkurier , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE