ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zukunft Erdgas: wprowadzenie w życie sankcji USA wobec Nord Stream 2 może uniemożliwić ukończenie tego gazociągu
29.06.2020r. 07:04

Stowarzyszenie branży gazowej Zukunft Erdgas przekonuje, że wprowadzenie w życie proponowanych sankcji USA wobec Nord Stream 2 może uniemożliwić ukończenie gazociągu - czytamy w BiznesAlert.pl.
Projekt doprecyzowujący sankcje USA wobec Nord Stream 2 z grudnia 2019 roku został złożony w Senacie i Kongresie USA. Jeżeli prezydent Donald Trump zdecyduje się na podpis pod takim projektem, umożliwiając jego wejście w życie, projekt gazociągu z Rosji do Niemiec będzie zagrożony.
Media informowały o tym, że Niemcy mogą mediować w Waszyngtonie w celu zablokowania sankcji wobec Nord Stream 2. Komisja do spraw gospodarki Bundestagu ma zająć się tym tematem pierwszego lipca - donosi Der Tagesspiegel. Najbardziej radykalni obrońcy Nord Stream 2 w parlamencie niemieckim domagają się kontrsankcji w postaci ograniczeń importu LNG z USA. Administracja w Berlinie przekonuje tylko, że projekt ma charakter biznesowy, a ewentualne obostrzenia amerykańskie uderzą w firmy niemieckie - czytamy w BiznesAlert.pl.
Der Tagesspiegel , BiznesAlert

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: histo/eryk 29.06.2020r. 09:35
nie tak dawno Niemcy wypowiedziały wojnę USA...
tę wygrają Chindie
historia lubi się powtarzać
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE