ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Szef OMV: Europa powinna udzielić odpowiedzi na groźby sankcji USA wobec Nord Stream 2
30.07.2020r. 07:54

Szef OMV Rainer Seele powiedział w wywiadzie dla Frankfurter Allgemaine Zeitung, że Europa powinna odpowiedzieć na groźby amerykańskich sankcji - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Jako firma europejska oczekujemy podjęcia działań na szczeblu politycznym, aby Europa nie utraciła swojej atrakcyjności jako miejsce do inwestowania - powiedział Seele.

Według niego od tego zależy jak bardzo Europa jest zdeterminowana do obrony swojej niezależności i suwerenności w kwestiach energetycznych.
Jest to reakcja na amerykańskie ostrzeżenia wobec firm, które biorą udział w budowie i finansowaniu projektu Nord Stream 2.
FAZ , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE