ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020 (Nowy termin)

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Po awarii Gazprom wznawia dostawy gazu do Grecji
30.07.2020r. 08:01

Przerwa w dostawach gazu do Grecji była spowodowana wybuchem na bułgarskim odcinku gazociągu - czytamy w BiznesAlert.pl.
W poniedziałek 27 lipca na odcinku rurociągu na granicy bułgarsko-greckiej doszło do wybuchu. Firma Bułgartransgaz poinformowała, że prawdopodobną przyczyną awarii było zużycie rur, ponieważ gazociąg został wybudowany 30 lat temu. Usunięcie szkód zajęło dwa dni.
Z powodu incydentu konieczne było wstrzymanie dostaw gazu do Grecji. Jednak greckie ministerstwo energii zapewniło, że sytuacja nie wpłynęła na bezpieczeństwo energetyczne kraju, ponieważ strona grecka nadal otrzymuje paliwo z Rosji przez Turcję, a także posiada rezerwy skroplonego gazu ziemnego.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE