ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
XXIII Konferencja GAZTERM 2020

Kiedy: 27 - 30 wrzesień 2020
Miejsce: Międzyzdroje, Hotel Vienna House Amber Baltic
Organizator: Studio4U, Partner merytoryczny DISE
XX Konferencja Rynek Gazu 2020

Kiedy: 21 - 23 październik 2020
Miejsce: Nałęczów
Organizator: Redakcja Rynku EnergiiSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemiecki regulator uznał, że Nord Stream 2 musi zostać podporządkowany dyrektywie gazowej UE
15.09.2020r. 09:37

Niemiecki regulator Bundesnetzagentur uznał, że projekt Nord Stream 2 musi zostać podporządkowany dyrektywie gazowej Unii Europejskiej. Może przez to jeszcze bardziej się opóźnić. Rosjanie idą do sądu i przekazują uzasadnienie - czytamy w BiznesAlert.pl.
14 września Nord Stream 2 AG przekazało sądowi w Dusseldorfie uzasadnienie apelacji z 15 czerwca. Rosjanie twierdzą, że gazociąg o tej samej nazwie powinien być wyłączony spod wspomnianej dyrektywy. Miał czas na przekazanie uzasadnienia do 15 września. Nord Stream 2 AG komunikowało, że nie podjęło się inwestycji w gazociąg przed rewizją dyrektywy gazowej, która podporządkowuje regulacjom antymonopolowym inwestycje realizowane po 23 maja 2019 roku. Budowa ruszyła później - czytamy w BiznesAlert.pl.
RIA Novosti , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE