ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosja może spróbować dokończyć Nord Stream 2 przed wejściem w życie poszerzonych sankcji USA
01.12.2020r. 08:39

Według Kommiersanta Rosjanie mogą spróbować dokończyć Nord Stream 2 zanim poszerzone sankcje USA wejdą w życie po zmianie prezydenta - czytamy w BiznesAlert.pl.
Kommiersant sugeruje, że Gazprom zamierza wznowić budowę Nord Stream 2 na wodach niemieckich piątego grudnia, bo przezwyciężył problem z certyfikacją sprzętu po rezygnacji norweskiego DNV GL. Według gazety może do tego celu zaangażować kolejny statek po Akademiku Czerskim: Fortunę.
Czerski miałby z kolei udać się do Obwodu Królewieckiego na dalsze testy po modernizacji na wypadek, gdyby miał zostać użyty do ukończenia odcinka duńskiego Nord Stream 2. Według Kommiersanta okres przejściowy między prezydenturą Donalda Trumpa a Joe Bidena może posłużyć Rosjanom do dokończenia Nord Stream 2 bez ryzyka objęcia go poszerzonymi sankcjami amerykańskimi szykowanymi w parlamencie do podpisu prezydenta - czytamy w BiznesAlert.pl.
Kommiersant , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE