ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Coraz więcej zachorowań na koronawirusa wśród pracowników Gazpromu pracujących na polach wydobywczych
02.12.2020r. 13:51

Sytuacja związana z zachorowalnością na koronawirusa pracowników Gazpromu pracujących na polach gazowych w okręgu Jamalsko-Nienieckim jest trudniejsza niż w czasie pierwszej, wiosennej fali pandemii - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl Walentin Kramar, zastępca dyrektora Gazprom Dobycza Jamburg,
- Obecnie odnotowujemy znacznie więcej zarażeń niż wiosną. Więcej jest też zarażeń na samych polach gazowych, niż w miastach takich jak Nowy Urengoj - powiedział Kramar.

Według niego, trudno jednoznacznie określić ilu pracowników Gazprom Dobycza Jamburg zmarło z powodu koronawirusa, ponieważ nie ma właściwych danych na temat miejsca zakażenia. - Od początku roku na koronawirusa zmarło trzech pracowników, którzy zarazili się w obozach zmianowych - powiedział.
Obecnie około 10 procent zarażonych pracowników spółki znajduje się w ciężkim stanie. Przedstawiciel firmy powiedział również, że pandemia znacznie wpływa na konieczność alokacji dodatkowych środków finansowych. - Płacimy specjalne premie pracownikom zmianowym za trudne warunki pracy, opłacamy testy PCR, zorganizowanie izolatoriów i zapewnienie darmowego wyżywienia oraz zakup leków i innych środków materiałowych. To tylko część wydatków, które musimy ponieść w związku z pandemią. Jest to szczególnie trudne, zwłaszcza w tak trudnym ekonomicznie czasie - dodał cytowany przez BiznesAlert.pl Kramar.
Interfax , BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE