ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Barka Fortuna, która ma realizować budowę Nord Stream 2 przygotowuje się do opuszczenia niemieckiego portu
14.01.2021r. 11:40

Barka Fortuna, która ma realizować budowę gazociągu Nord Stream 2 w duńskiej Wyłącznej Strefie Ekonomicznej przygotowuje się do opuszczenia portu Wismar - czytamy w BiznesAlert.pl.
Barka Fortuna dotychczas budowała 26 km odcinek obu nitek gazociągu Nord Stream 2 na rosyjskich wodach szelfowych oraz 2,6 km odcinek jednej nitki gazociągu w niemieckiej WSE. Po wykonaniu prac barka powróciła do portu Wismar pod koniec grudnia.

Od 14 stycznia w porcie Wismar trwają przygotowania do wyjścia Fortuny w morze. Asystuje jej przy tym sześć holowników. Na miejscu są również dwa statki holowniczo-zaopatrzeniowe - Errie oraz Katun. Te dwie jednostki zaholują barkę w rejon budowy Nord Stream 2.
Według komunikatu Duńskiej Agencji Energii, prace konstrukcyjne na duńskim odcinku budowy mogą się rozpocząć 15 stycznia. Budowę realizować będzie barka Fortuna - czytamy w BiznesAlert.pl.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE