ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

Spółka HANDEN wstępnie zakwalifikowana do przetargu w zakresie sprzedaży gazu na Ukrainę
23.06.2017r. 12:49

Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBRD) opublikował listę wstępnie zakwalifikowanych dostawców, którzy będą mogli uczestniczyć w przetargu ogłoszonym przez Naftogaz na zakup gazu w ramach umowy z EBOR na lata 2017-2018. W ramach odnawialnego trzyletniego kredytu rewolwingowego Naftogaz może uzyskać 300 milionów USD na zakup gazu na zachodniej granicy Ukrainy. W przetargu udział wzięły dwie firmy z Polski, w tym Spółka HANDEN oraz kilkanaście europejskich przedsiębiorstw.
HANDEN została wstępnie zakwalifikowana do kolejnego etapu przetargu. Nowy kierunek sprzedaży doskonale wpisuje się w strategię biznesową HANDEN, której hasłem przewodnim jest ciągły i szeroko rozumiany rozwój.

HANDEN jest obecny na rynku od 2007 roku. Kompetencje Spółki są budowane jednak znacznie dłużej i bazują na 25-letnim doświadczeniu G.EN. GAZ ENERGIA, wchodzącej w skład Grupy HANDEN oraz na fachowości międzynarodowego koncernu energetycznego VNG.

W ofercie sprzedaży znajdują się takie produkty jak gaz i prąd, które są dostępne dla firm z całej Polski. Profesjonalizm Grupy HANDEN doceniło już szerokie grono Klientów, co jest impulsem do dalszego rozwoju.

Grupa HANDEN w liczbach:
• lider wśród prywatnych sprzedawców gazu ziemnego w Polsce
• ponad 32 000 zadowolonych klientów
• 83 gmin, do których dostarczamy gaz
• 2 795 km sieci gazowych
• 5 stacji regazyfikacji
HANDEN

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: Stefan62 23.06.2017r. 15:49
"lider wśród prywatnych sprzedawców gazu ziemnego w Polsce"
A w jakiej kategorii ten lider? Jakieś dane?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Byku88 23.06.2017r. 15:53
"lider wśród prywatnych sprzedawców gazu ziemnego w Polsce" W czym ten lider, bo nie wiem za bardzo? XD pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE