ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

Gazterm 2018: panel "Potencjał i zakres współpracy gazowej USA - Trójmorze"
12.04.2018r. 05:45

W pierwszym dniu konferencji Gazterm 2018, która odbędzie się w tym roku w dniach 7 - 9 maja, będzie miał miejsce panel dyskusyjny "Potencjał i zakres współpracy gazowej USA - Trójmorze".
Uczestnikami dyskusji oprócz przedstawicieli PGNiG, Gaz-Systemu, TGE i Kancelarii Prezydenta RP będą także goście zagraniczni.

Swój udział w panelu potwierdzili: dr Anna Mikulska z Centrum Studiów Energetycznych Instytutu Bakera na Uniwersytecie Rice'a w Houston, Tom Earl, chief Commercial Officer, VG LNG Marketing, LLC, Peter Thompson, senior manager w Baringa Partners, Gregory M. Vesey, CEO w LNG LIMITED oraz Mykola Voytiv, szef NGO "New Generation Management" Energy Projects.

Konferencja Gazterm 2018 odbędzie się w dniach od 7 do 9 maja w Międzyzdrojach.

Szczegółowe informacje o konferencji

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE