ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

Jubileuszowe targi EXPO-GAS już 24 kwietnia w Targach Kielce.
11.04.2019r. 21:01

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem targów EXPO-GAS współorganizowanych przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa wiemy już, że zaprezentuje się co najmniej 104 firmy z Polski, Niemiec, Włoch, Czech i Litwy na ponad 2.500 mkw. powierzchni .
X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Hale Targów Kielce, od 24 do 25 kwietnia 2019 roku, już po raz dziesiąty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.

Bogata oferta Wystawców

Wystawcy Targów EXPO-GAS zapowiadają przygotowanie bardzo ciekawej oferty dla branżowych zwiedzających. Firma ARMA-POL pochwali się novum, jaką jest klapa zwrotna typ C09.6. Klapa ta to armatura o konstrukcji całospawanej, umożliwiająca zastosowanie odkuwek z materiałów o właściwościach mechanicznych odpowiadających materiałowi rur. FRANEX zaprezentuje jedną ze swoich nowości, czyli Gazbloker. Jest to narzędzie przeznaczone do wymiany zaworu kulowego na czynnym przyłączu gazowym średniego i niskiego ciśnienia. Umożliwia serwis przyłącza gazowego bez konieczności odłączania całej linii gazowej. Przenośny analizator tlenu GPR-1200 ATEX to najnowsze urządzenie jakie w Targach Kielce zaprezentuje spółka SKAMER-ACM. Analizator w wykonaniu przystosowanym do pracy w strefach zagrożonych wybuchem z zasilaniem bateryjnym. Łuki od firmy Gamart to kolejna nowość na którą warto zwrócić uwagę. Aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX na Targach EXPO-GAS przedstawi TITAN POLSKA. Jest to doskonały wybór do zastosowań w warunkach zabudowy miejskiej oraz tam gdzie liczy się czas mobilizacji sprzętu.

Merytorycznie o gazie

Pierwszego dnia Targów EXPO-GAS odbędzie się Konferencja zorganizowana przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora wystawy pt. "Efektywność energetyczna w łańcuchu dostaw gazu". Podczas konferencji omówione zostaną następujące tematy:
- gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ) - perspektywy rozwoju,
- odzysk chłodu w instalacjach regazyfikacji LNG,
- odzysk ciepła w stacjach przetłoczonych,
- wykorzystanie energii odpadowej w stacjach gazowych,
- minimalizacja kosztów transportu gazu.

W trakcie drugiego dnia Targów EXPO-GAS, odbędą się warsztaty z zakresu standaryzacji technicznej.

Wstęp po zarejestrowaniu się jest bezpłatny. Rejestracja online na wystawę ruszyła 01.04.2019 r. Zapraszamy do Targów Kielce od 24 do 25 kwietnia 2019 roku!
Targi Kielce

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE