ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

Konkurs Młodzi Innowacyjni dla PGNiG
17.10.2019r. 10:20

Departament Badań i Rozwoju Polskiego Górnictwo Naftowego i Gazownictwa zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG - MIP 2019 na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG.
Konkurs przeznaczony jest dla studentów oraz doktorantów i ma na celu wyszukanie innowacyjnych projektów i pomysłów z obszarów działalności Grupy Kapitałowej PGNiG. Jesteśmy liderem rynku gazowego w Polsce i firmą intensywnie wspierającą działania badawczo-rozwojowe i innowacyjne. Dlatego szczególnie zależy nam na jak najszerszym pozyskaniu ciekawych tematów, które mogą zainicjować realizację użytecznych dla naszej firmy projektów B+R+I. Zwycięzca konkursu będzie miał szansę na zrealizowanie swojego autorskiego pomysłu w PGNiG, otrzymując na ten cel kwotę do 400 tys. zł, zaś troje wyłonionych przez Kapitułę laureatów otrzyma nagrody pieniężne w wysokości: 30, 20 i 10 tys. zł. Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w konkursie jest możliwość uczestnictwa w międzynarodowej konferencji naukowej.

W bieżącej edycji czekamy na innowacyjne pomysły z następujących obszarów:
1. Poszukiwanie, wydobycie węglowodorów;
2. Technologie wodorowe i biometanowe;
3. Ochrona środowiska;
4. Podziemne magazynowanie węglowodorów;
5. Big Data - zastosowania, możliwości;
6. Pozyskiwanie metanu z węgla (CBM);
7. Robotyka i sztuczna inteligencja;
8. Media społecznościowe - możliwości dla sektora;
9. Nowe zastosowanie paliw gazowych;
10. Innowacyjne metody współpracy z klientem;
11. Technologie poprawiające skuteczność cementowania odwiertów;
12. Wiercenia kierunkowe: wyzwania technologiczne;
13. Sieci gazowe;
oraz w innych obszarach działalności i zainteresowań Spółek Grupy Kapitałowej, a także w związku z popularyzacją marki PGNiG.Więcej informacji o konkursie wraz z regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym można znaleźć na stronie www.pgnig.pl/mlodzi-innowacyjni-dla-pgnig. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres konkursMIP@pgnig.pl, w terminie do dnia 15.11.2019 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do organizatora).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
PGNiG

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE