ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

Konsultacje Mechanizmu zapewnienia neutralności kosztowej działań bilansujących Gaz-Systemu
23.03.2020r. 09:07

Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System. zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach zmian w "Mechanizmie zapewnienia neutralności kosztowej działań bilansujących prowadzonych przez Gaz-System".
Zaproponowana modyfikacja treści "Mechanizmu zapewnienia neutralności kosztowej działań bilansujących Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System" ma na celu zmniejszenie ryzyka Gaz-System oraz ochronę interesów uczestników rynku gazu i odbiorców przed podmiotami niegwarantującymi odpowiedniej stabilności i wiarygodności finansowej, a także ochronę przed ponoszeniem przez nich kosztów tytułem neutralności finansowej bilansowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczestników rynku gazu do zapoznania się z projektem zmian do "Mechanizmu zapewnienia neutralności kosztowej działań bilansujących Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System".

Dokument wraz z formularzami zgłaszania uwag znajduje się do pobrania w zakładce Konsultacje z rynkiem.

Ewentualne uwagi należy zgłaszać do 10 kwietnia 2020 r., przesyłając wypełnione formularze na adres e-mailowy: ncbal@gaz-system.pl.
Gaz-System

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE