ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

PGNiG ze złotą nagrodą w prestiżowym konkursie filmowym
24.04.2020r. 12:24

Film korporacyjny PGNiG "Odkrywamy przyjazną energię" zdobył złotą nagrodę w międzynarodowym konkursie filmowym The WorldMediaFestivals w Hamburgu. Wyróżnienie potwierdza najwyższe standardy komunikacji prowadzonej przez Spółkę. W tym roku o uznanie walczyło prawie 800 produkcji z 32 krajów.
Zdobyta nagroda potwierdza najwyższą jakość stworzonego przez Spółkę filmu korporacyjnego "Odkrywamy przyjazną energię". Jego narracja skupia się na wyzwaniach towarzyszących procesowi wydobycia surowców naturalnych. Kładzie również nacisk na zaangażowanie i odpowiedzialność pracowników. Produkcja przedstawia działalność PGNiG oraz podkreśla wpływ Spółki na bezpieczeństwo energetyczne Polski.

Opowieść w filmie prowadzona jest innowacyjnie i konsekwentnie. Obiekty przedstawione są w planach totalnych, a bohaterowie w zbliżeniach, co pozwala uwiarygodnić zaangażowanie i koncentrację pracowników na wyznaczonym celu. Zmienny rytm filmu podkreśla muzyka, która stopniowo zwiększa tempo narracji oraz ekspresyjność utworu.

To kolejna nagroda dla filmu stworzonego przez PGNiG, przyznana w ramach festiwalu w Hamburgu. Spółka została wyróżniona również w 2012 i 2015 roku.Film, który zdobył złoto, może ubiegać się również o miano najlepszego w danej kategorii konkursowej, co z kolei otwiera szansę na zdobycie głównej nagrody w ramach całego festiwalu.

Festiwal filmowy The WorldMediaFestivals w Hamburgu odbywa się cyklicznie od 2000 roku. W jego ramach oceniane są i promowane nowoczesne rozwiązania medialne z dziedziny filmu, z całego świata.
PGNiG

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE