ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uCENTRUM PRASOWE

PGNiG sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej w latach 2021-2024
18.12.2020r. 14:52

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej przez kolejne cztery lata - do końca 2024 roku. W siedzibie PGNiG umowę podpisali Paweł Majewski - Prezes Zarządu PGNiG SA oraz Andrzej Kraśnicki - Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.
Tak jak dotychczas Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie wieloaspektowo wspierać polską piłkę ręczną jako sponsor strategiczny wszystkich reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, Pucharu Polski oraz piłki ręcznej plażowej. To najważniejsza umowa sponsoringowa PGNiG w obszarze sportu.

- Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo z dumą i zaangażowaniem wspiera polską piłkę ręczną - jedną z najbardziej emocjonujących dyscyplin wśród sportów zespołowych. Jesteśmy z naszymi drużynami na dobre i złe, w momentach pięknych i trudnych, gdy wygrywają i także gdy przegrywają. Liczymy na dynamiczny rozwój tej dyscypliny oraz sukcesy naszych reprezentacji na arenie międzynarodowej. Angażując się w sport pokazujemy, że jego zasady i wartości są dla nas niezwykle ważne. Wsparcie piłki ręcznej - zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i klubowym to ważny element naszego społecznego zaangażowania oraz strategii promocyjnej i marketingowej Spółki - powiedział Paweł Majewski, Prezes Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w przestrzeni publicznej funkcjonuje nie tylko jako strategiczna Spółka dbająca o bezpieczeństwo energetyczne kraju, ale też Mecenas Polskiego Sportu. Marka PGNiG w sposób jednoznaczny kojarzy się z piłką ręczną - co potwierdzają analizy i badania sponsoringu sportowego. Wszystkie domowe mecze naszych reprezentacji transmitowane są w TVP SPORT - otwartym kanale Telewizji Polskiej, co gwarantuje szerokie dotarcie i zasięg marki PGNiG.

- PGNiG jest najważniejszym Partnerem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Reprezentanci i reprezentantki Polski - obok polskiego Godła - z dumą prezentują markę PGNiG. Bardzo dziękuję Panu Prezesowi PGNiG za konsekwentne wspieranie naszej dyscypliny, współpracę i wielkie zaangażowanie. Jesteśmy zaszczyceni, że Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo - jedna z największych polskich spółek, silna i uznana na międzynarodowym rynku marka - jest sponsorem strategicznym naszej dyscypliny oraz w sposób odpowiedzialny angażuje się w rozwój polskiego sportu. Jestem przekonany, że ta współpraca przynosi i nadal będzie przynosić wymierne korzyści obu stronom. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz strategiczny Partner czerpał z niej jak największe korzyści marketingowe i wizerunkowe - podkreślił Andrzej Kraśnicki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

Przed Związkiem Piłki Ręcznej nowe wyzwania organizacyjne, logistyczne i szkoleniowe. Za niespełna trzy lata Polska razem ze Szwecją będzie gospodarzem Mistrzostw Świata Mężczyzn IHF 2023. Przyznanie ZPRP praw do organizacji tej międzynarodowej imprezy to duży sukces i ogromna szansa na promocję Polski oraz PGNiG, a także wzrost zainteresowania piłką ręczną.

- Stworzyliśmy długofalowy plan rozwoju polskiej piłki ręcznej, chcemy zintensyfikować szkolenie sportowe wśród dzieci i młodzieży oraz docelowo - w miarę możliwości - zwiększyć liczbę Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej i Szkół Mistrzostwa Sportowego. Poszukujemy młodych talentów i inwestujemy w ich rozwój. W naszych kadrach seniorskich nastąpiła nieuchronna wymiana pokoleniowa, pojawiają się w nich młodzi, perspektywiczni zawodnicy i zawodniczki - co z pewnością przyniesie oczekiwane korzyści i sukcesy. Planujemy kolejne aktywności promocyjne dedykowane PGNiG i piłce ręcznej - dodał Prezes ZPRP.

PGNiG jako sponsor strategiczny wspiera rozwój polskiej piłki ręcznej od 2010 roku. Sponsoruje seniorskie, młodzieżowe i juniorskie reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn. Jest tytularnym sponsorem PGNiG Superligi oraz PGNiG Pucharu Polski. Spółka zaangażowała się także w sponsoring piłki ręcznej plażowej.
PGNiG

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE