ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRERynek Gazu
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


PARTNER SERWISU


KALENDARIUM WYDARZEŃ
24 Konferencja Gazterm 2021

Kiedy: 29 sierpień 2021 - 1 wrzesień 2021
Miejsce: Międzyzdroje
Organizator: Studio 4uTygodniowy raport nt. rynków gazu (15/03 - 21/03/2021)
21.03.2021r. 09:06

W 11. tygodniu roku na praktycznie wszystkich europejskich rynkach spot utrzymywała się tendencja wzrostowa, choć była ona bardziej umiarkowana niż w tygodniach poprzednich. Wzrost spowodowany został przede wszystkim wysoką ceną CO2, która chwilami przekraczała 43 euro/t, a także pewnymi zawirowaniami na norweskich polach wydobywczych oraz niższymi niż zwykle o tej porze roku temperaturami, które panowały w znacznej części Europy. Rynek spot LNG również wykazywał tendencję wzrostową, a to ze względu na zwiększenie ilości gazu sprowadzanego z Azji, które spowodowało wzrost ceny paliwa docierającego do wybrzeży naszego kontynentu.
Audax Energia
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE